top of page

Mersin Bale Kursu

 

 

Eğer Mersin'de yaşıyor ve çocuğunuz için bale kursu arıyorsanız o zaman doğru adrestesiniz diyebiliriz. Mersin bale kursu olarak bu alanda en kaliteli ve en kapsamlı bale eğitimini veren bir kuruluşuz.

Şimdiye kadar yüzlerce öğrencimize bale eğitimi vermiş ve onların bale konusundaki gelişimlerine katkı sağlamış bulunmaktayız.

İdeal bale öğrenme yaşı dünya genelinde üç buçuk yaş civarıdır. Çocuklarınız ne kadar erken yaşta bale öğrenmeye başlarsa o kadar hızlı ve çabuk öğrenerek bu alandaki yeteneklerini üst seviyeye çıkarabileceklerdir.

_edited.jpgÇocuklarınız bale sayesinde, vücutlarındaki elastikiyeti geliştirecek, senkron ve ritim duygusuna sahip olacak ve dans disiplini ile tanışmış olacaktır. Dans disiplini diğer konularda da çocuğunuzun başarılı olmasına katkı sağlayacak bir alışkanlıktır.

Mersin bale kursu olarak Milli Eğitim Bakanlığından onaylı sertifika programına sahibiz. Kursumuzdan bale sertifikası alabilmek ve bu kursa başlayabilmek için en az altı yaş zorunluluğu bulunmaktadır.

Bale dans olarak yüzlerce yıldır yapıla gelmiş olup, klasik dansların en iyi ve en başarılı temsilcisi konumundadır.

En İyi Ve En Başarılı Mersin Bale Kursu

Bale Çocuklarınızın Kişisel Gelişimlerine Katkı Sağlamaktadır

Bale çocuklarınızın kişisel gelişimlerine büyük bir katkı sağlayacak ve onların yön bulma, müzik ile eş zamanlı ritim senkronizasyonu kabiliyetine sahip olma, soyut düşünme, sanatsal bakış açısına sahip olma, zarafet ve incelik gibi önemli özellikleri keşfederek kendisindeki farkındalığı arttırarak benimsemesine sebep olacaktır.

Mersin bale kursu olarak bir danstan daha fazlasını çocuklarınıza veriyor ve onların sağlıklı, özgüvenleri yüksek bireyler olmasına katkı sağlıyoruz.

Bizim en temel önceliğimiz sizlerin bizlere emanet ettiği çocuklarımız baleyi en iyi şekilde öğrenerek bu dansta başarılı olup, bu alandaki yeteneklerini geliştirmeleridir.

Detaylı bilgi ve deneme dersi gün planlaması için

 Bizi arayın.

0 (324) 325 80 40

0 (533) 764 48 26

Bale sınıfı

Mersin Bale Kursu Olarak Profesyonel Bale Eğitimi Veriyoruz

Bale kursuna başlamadan önce öğrencilerin bu kursa uygun olup olmadıkları kısaca uzman eğitmenlerimizce kontrol edilir ve uygun bulunan öğrenciler kursa kabul edilirler.

Mersin bale kursu olarak haftada iki gün üst üste olacak şekilde kurs eğitimlerimiz bulunmaktadır. Öğrencinin yaşı ve düzeyi değerlendirilerek kendisine en uygun gruba yerleştirilir, öğrencinin adaptasyonu en kolay şekilde sağlanır ve bale serüveni başlar.

Bale kurslarımızda eğitim veren eğitmenlerimiz bu alanda en iyi eğitmenlerdir. Modern ve ferah sınıflarımızda çocuklarınız hiç sıkılmadan, vaktin nasıl geçtiğini bile anlamadan büyük bir keyifle bale öğrenecek ve kursumuza severek katılmak isteyeceklerdir.

Detaylı bilgi ve deneme dersi gün planlaması için

 Bizi arayın.

0 (324) 325 80 40

0 (533) 764 48 26

Başarılar dileriz​.

bottom of page