top of page

Mersin Gitar Kursu

 

İnternet arama motorları üzerinden aratarak Mersin gitar kursu hakkında bilgiler arıyor ve gitar eğitimi nereden alınır gibi konuları merak ediyorsanız o zaman doğru adrestesiniz diyebiliriz. Mersin gitar kursu olarak hem hesaplı hem de kaliteli bir şekilde eğitimler veriyoruz.

Başlangıçtan ileri seviyeye kadar kişisel durumunuza en uygun olacak şekilde gitar eğitimleri veriyoruz. Gitar eğitmenlerimiz bu alanda en iyi eğitmenlerdir diyebiliriz.Kurumumuzda verilen notalı eğitim ile arpejiyle akoruyla ritmiyle ve solosuyla gitar çalmayı öğrenecek ve bu alandaki yeteneklerinizi üst seviyeye çıkarabileceksiniz.

 

Gitar eğitimi ile sadece bir enstrümanı çalmayı öğrenmekle kalmayıp müzik konusunda geniş bilgiler edineceksiniz.


Gitar eğitimine başlama yaşı dünyaca kabul gören ortalama bir yaş olan altı yaş civarıdır. Altı yaşından daha küçük olup bu konuda yetenekli olan çocuklar kurs almaya daha erken yaşta da başlayabilirler.

 

Yetişkin bireyler için elektro gitar, bas gitar, klasik gitar, akustik gitar derslerimiz bulunmaktadır.

Gitar çalmayı her yaştan insan başarılı bir şekilde öğrenebilir. Yaşınız kaç olursa olsun siz de gitar dersi alarak bu harika enstrümanı çalmayı öğrenebilirsiniz.

Başlangıçtan İleri Seviyeye Gitar Eğitimi

Mersin Gitar Kursumuz Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Programı Kapsamındadır

Tüm gitar kursu derslerimiz minimum haftada bir saat grup şeklinde veya birebir olarak işlenir. 

 

Mersin gitar kursu olarak eğitimlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika programına dahildir.

 

Gitar kursu eğitimini sertifikalı olarak almak isteyenler için haftada iki ders zorunluluğu bulunmaktadır. Sertifika programı haricindeki kurslarımızda haftada bir saat ders işlenmektedir.

Brown%2520hand%2520play%2520white%2520gu

Detaylı bilgi ve deneme dersi gün planlaması için

 Bizi arayın.

0 (324) 325 80 40

0 (533) 764 48 26

Man%20Playing%20Guitar_edited.jpg

Modern ve Konforlu Bir Alanda Gitar Kursu Alın


Daha fazla ve uzun saatler kurs almak isteyenler bizimle iletişime geçebilir ve bu konudaki isteklerini bize bildirebilirler.

Web sitemizde bulunan iletişim formundan veya telefon numaralarından bizi arayarak bu konuda daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Gitar kursumuza kabul edilecek öğrencilerin bu kursa uygun olup olmadıkları uzman eğitmenlerimizin kararıyla olmaktadır. Uygun görülen öğrenciler gitar kursumuza kayıt edilirler.

Sizlerin modern ve konforlu bir ortamda eğitim alması için her şeyi hazırlamış bulunuyoruz. Uzman eğitmenlerimizle gitar çalmayı eksiksiz öğrenecek ve bu alandaki yeteneğinizi geliştirebileceksiniz.

Detaylı bilgi ve deneme dersi gün planlaması için

 Bizi arayın.

0 (324) 325 80 40

0 (533) 764 48 26

Başarılar dileriz​.

bottom of page