top of page

Mersin Piyano Kursu

 

 


Merhaba değerli ve çok kıymetli okurlarımız, internet üzerinde gezerek Mersin piyano kursu arıyorsanız, o zaman doğru adrestesiniz. Mersin ilinde yaşıyor ve piyano eğitimi veren kurslar hakkında araştırma yapıyorsanız bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Piyano eğitimi küçük yaşlarda alınmaya başlanırsa müzik gelişimi bakımından kişinin yeteneklerinin ve müzik kulağının gelişmesine yardımcı olur. Dünya üzerinde piyano eğitimine başlama yaşı altı civarındadır. Fakat yetenekli öğrenciler daha erken yaşta da başlayabilmektedirler.

 Piyano eğitimi alan çocuklarda beyinsel ve zihinsel gelişim açısından hızlı bir ilerleme yaşandığı görülmüştür. Dikkat dağınıklığı, konsantre olup olayları algılama sorunu, hiperaktivite ve bu gibi sorunlara iyi geldiği, böyle sorunlar yaşayan çocuklarda ciddi düzelmeler, iyileşmeler olduğu bilinmektedir.

Mersin piyano dersi almak istiyorsanız bizimle web sitemiz üzerinde bulunan iletişim sayfamız üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Sadece çocuklar için değil, gençler ve yetişkinler için de piyano eğitimi derslerimiz bulunmaktadır.

Mersin piyano kursu olarak kurumumuzda MEB onaylı sertifika verilmektedir. Tüm dersler birebir uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Sertifika programı dahilinde yapılan piyano eğitimlerinde haftada en az iki saat ders alınması zorunluluğu bulunmaktadır.

 

En İyi Mersin Piyano Kursu Burada

 

Öğrencilere piyano kursu verilmeden önce bu eğitime uygunlukları öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilir. Bu kursu almaya uygun görülmeyen kişilere kurs verilmemektedir.

Kurumumuzda piyano kursu ders saatleri öğrenci ve öğretmenin uygunluğu göz önüne alınarak planlanmaktadır. Başlangıç düzeyi ve ileri düzey olarak her kademede piyano kursu derslerimiz bulunmaktadır. Mersin piyano kursu olarak şimdiye kadar pek çok öğrencimize başlangıçtan ileri seviyeye kadar piyano dersleri vermenin eşsiz gururunu yaşıyoruz.

Mersin piyano kursu olarak tüm öğrencilerimizle birebir dersler işliyoruz. Kişiye özel dersler verdiğimizden, piyano eğitimlerimiz sizin ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak ve size uygun şekilde ders programı hazırlanarak işlemektedir. Öğrencilerimizle adeta bir aile olmayı başarmış olup, onlara samimi bir ortamda kaliteli bir eğitim vermenin sevincini yaşıyoruz.

Siz de piyano kursumuza başlayarak müziğe ilk adımınızı bizimle atabilirsiniz. İster kendiniz için isterse çocuklarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman piyano eğitmenlerimiz size her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Sertifikalı Mersin Piyano Kursu

 

mersinpiyanokursu.jpg

Detaylı bilgi ve deneme dersi gün planlaması için

 Bizi arayın.

0 (324) 325 80 40

0 (533) 764 48 26

Piyano Klavye

Detaylı bilgi ve deneme dersi gün planlaması için

 Bizi arayın.

0 (324) 325 80 40

0 (533) 764 48 26

Başarılar dileriz​.

bottom of page